Moje konto Moje konto

PISTOLET PIORĄCY DO PRANIA TAPICERKI TORNADOR PNEUMATYCZNY

58.00
szt.
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: KD10379

Indeks/kod produktu: KD10379

Waga: 1 kg

Producent: GM-Tools

Opis produktu PISTOLET PIORĄCY DO PRANIA TAPICERKI TORNADOR PNEUMATYCZNY

Wysokiej jakości, przeznaczony zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, pistolet do czyszczenia na mokro zabrudzeń karoserii i wnętrza samochodu m.in. wylotów powietrza, klimatyzacji, elementów lustrzanych i z tworzywa, siedzeń, tapicerki, dywaników, trudnego do usunięcia brudu i zanieczyszczeń.

Pistolet dzięki specjalnie ukształtowanej dyszy z wirującym rdzeniem, wytwarza pod wpływem sprężonego powietrza, spieniony roztwór czyszczący, który czyści wszystkie elementy, zwilżając je w niewielkim stopniu!

To bardzo wydajne urządzenie, zużywa minimalne ilości wody i środków czyszczących. Dociera do wszelkich trudno dostępnych miejsc, szczelin, tam gdzie nie dotrze zwykła gąbka, szmatka, szczotka czy pędzelek !!! Idealnie nadaje się do komercyjnego czyszczenia różnego rodzaju powierzchni jak tapicerki, meble, felgi, wyloty powietrza itp.

Do pracy nie potrzebuje  dużych kompresorów, wystarczy ciśnienie 5bar. Pistolet posiada regulację dozowania środka chemicznego która pozwala na dostosowanie roztworu do czyszczonej powierzchni.

Skład zestawu
pistolet do czyszczenia
2 końcówki

Dane techniczne
zużycie powietrza [l/min]: ok. 280
Przylacze: 1/4"
Pojemność zbiornika: 1000ml
Hałas [dB]: około 92 - 103,65
Ciśnienie robocze 0,5 - 0,8 Mpa

Stosować ze skoncetrowanym detergentem, który powinien być rozcieńczony z wodą w proporcji 1:10.

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
: