Moje konto Moje konto

Bezpieczeństwo zakupów

 
Informacje wstępne
Jako firma M-HURT dbamy o prawo użytkowników serwisu do prywatności. Przywiązujemy szczególną wagę do ochrony ich danych osobowych. Przeglądając ofertę sklepu ProfiCentrum.pl, szukając informacji bądź zamawiając towar na stronie www.ProfiCentrum.pl jednocześnie akceptujesz zasady zawarte w regulaminie znajdującym się na naszej stronie.

Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów - użytkowników sklepu ProfiCentrum.pl.


Rejestracja

Rejestracja w sklepie ProfiCentrum.pl nie jest konieczna do dokonania zakupów, lecz umożliwia użytkownikowi użycie dodatkowych opcji oraz korzystanie z rabatów i specjalnych ofert.

Dane osobowe

Dane które należy podać w formularzu rejestracyjnych, czyli między innymi: imię, nazwisko, telefon i adres potrzebne są do składania zamówień na ProfiCentrum.pl.
Każdy użytkownik, który założył konto w sklepie ProfiCentrum.pl, może skorzystać z możliwości usunięcia konta w dowolnym czasie. Zostanie ono skasowane niezwłocznie bądź po zrealizowaniu przypisanych mu zamówień. Usunięte zostaną wszystkie dane wraz z adresem e-mail znajdującym się w bazie danych. Nie ma możliwości odtworzenia usuniętego konta. Klient będzie musiał je założyć podając ponownie wszystkie potrzebne dane.

Ochrona danych osobowych
Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych, w formularzu rejestracyjnym należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów ProfiCentrum.pl.
Przez przetwarzanie danych osobowych, rozumiemy wykorzystywanie ich wyłącznie w celu dokonania realizacji zamówienia tj. wystawienie listu przewozowego, wysłanie faktury za towar, kontakt w celu informacji o przesyłce.
Użytkownik składający zamówienie w sklepie ProfiCentrum.pl który wcześniej nie dokonał rejestracji, musi wypełnić formularz z danymi dotyczącymi wysyłki towaru. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych ProfiCentrum.pl jest całkowicie dobrowolne.
Każdy użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania podanych danych. Jest to możliwe poprzez kontakt z operatorem sklepu lub bezpośrednio na stronie ProfiCentrum.pl przez formularz edycji danych użytkownika (w przypadku użytkowników posiadających swoje konto – tzn. login i hasło).
W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klienta mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
W sytuacji naruszenia Regulaminu sklepu,
naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.


Firma M-HURT-właściciel sklepu ProfiCentrum.pl dba o prawo użytkowników serwisu do prywatności.
Nie udostępniamy żadnych danych osobom trzecim.