BOLL ŚRODEK OCHRONY KAROSERII + MASA NATRYSKOWA 2 W 1 CZARNA

BOLL
Indeks:0070111
1.000000 kg
22,55 zł
Brutto
Towar czasowo niedostępny


Środek ochrony karoserii + masa natryskowa 2 w 1 jest uniwersalnym środkiem na bazie kauczuku i żywic syntetycznych, który tworząc elastyczną strukturalną powłokę, zabezpiecza elementy karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją, jednocześnie działając jako masa uszczelniająca, przeciwdrganiowa i dźwiękochłonna. Stosowany do ochrony progów, zderzaków, spojlerów przed uderzeniami kamieni i działaniem czynników atmosferycznych, uszczelniania spoin między blachami i elementami karoserii tworząc strukturę oryginalnego uszczelnienia natryskowego. Jest odporny na działanie wody, olejów i soli. Po wyschnięciu można go pokrywać wszystkimi systemami lakierów.

Sposób użycia:
Dokładnie oczyścić, odtłuścić, a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte. Powierzchnie przylegające przykryć papierem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min. Pistolet po użyciu czyścić benzyną lakową. Nie natryskiwać na elementy układu wydechowego, silnika, skrzyni biegów i układ u zawieszenia. Powierzchnia może być lakierowana po ok. 3 godzinach. W przypadku lakierów wodnych – po ok. 24 godzinach.


•jako ŚRODEK OCHRONY KAROSERII:
nanosić pistoletem natryskowym stosując ciśnienie 3-6 bar z odległości 25-30 cm. Końcowy efekt struktury można zmieniać regulując ciśnienie powietrza i odległość od elementu pokrywanego. Optymalna grubość powłoki: ok. 1 mm.
•jako MASA NATRYSKOWA:
nanosić pistoletem natryskowym stosując ciśnienie2-4 bar z odległości 1-2 cm.

0070111
0070111

Specyficzne kody