Blokada rozrządu zestaw blokad TOYOTA MITSUBISHI

MAGNUS
Indeks:MGS01353
4.000000 kg
559,00 zł
Brutto
Towar czasowo niedostępny


Zestaw blokujący oraz regulujący rozrząd zwierający urządzenia do pasów CAM, łańcuchów, kół zębatych, koła pasowego i wału korbowego a także zawiera wiele adapterów o różnych rozmiarach.

Układ  -  Opis  -  OEM 
A- klucz do koło pasowego wału korbowego  MD 990767.
B- uniwersalny uchwyt 09330-0021.
C- klucz do koła pasowego wału korbowego 09278-54012.
D-ściągacz koła pasowego wału korbowego 09223-15030.
E-ściągacz koła pasowego wału korbowego 09213-54015.
F- ściągacz koła pasowego wału korbowego 09213-14010.
G- ściągacz kół zębatych wałków rozrządu 09951-05010.
H-  śruba M8 x 65mm 2szt.
I- śruba M8 x 116mm 2szt.
J- śruba M8 x 106mm 2szt.
K- śruba M8 x 88mm 2szt.
L- śruba M6 x 80mm 2szt.
M- śruba M8 x 55mm 2szt.
N-M6 x 100mm 2szt 09954-05061.
O-M6 x 30mm 2szt 09954-05051.
P- złącze 09957-04010.
Q-M10 x 1,25 adapter 2szt 09955-05010.
R-M10 x 1.5 adapter 2szt 09955-05020.
S-M12 x 1,25 adapter 2szt 09955-05030.
T-M12 x 1.5 adapter 2szt 09955-05040.
U-M8 x 75mm 2szt 09954-05070.
V-M8 x 50mm 2szt 09954-05021.
W-M8 x 150mm 2szt 09954-05041.
X M5 x 100mm 2szt 09954-05011.
Y M8 x 100mm 2szt 09954-05031.
Z-M8 x 225mm 2szt 09954-05080.
Śruba AA trzpień 100 do ściągacza G 09953-05010.
Śruba AB trzpień 150 do ścią`gacza G 09953-05020.
AC- adaptery do ściągacza G 09952-05010.
AD-Klucz napinacza MD998738.
AE- narzędzie do napinacza MD998767

Opakowanie w zależności od dostawy czerwone lub niebieskie.

MGS01353
MGS01353

Specyficzne kody