PISTOLET DO MALOWANIA H2000G2 0.8mm

45,01 zł Brutto
MAR-POL
Indeks: M80619
0.3 kg
Dostępny od ręki

M80619

Pistolet wykonany w technologii HVLP - dostosowanej do niższego ciśnienia, co pozwala na oszczędności do 30% lakieru. Do pracy pistoletem niezbędna jest odpowiednia instalacja pneumatyczna ze sprężonym powietrzem o regulowanym ciśnieniu do 0,3 MPa.

Zasada pracy urządzenia polega na zasysaniu przez sprężone powietrze odpowiedniej ilości emulsji lakierniczej ze zbiorniczka na farbę oraz powstawaniu mgły lakierniczej (drobiny farby i gazu) przy wylocie z dyszy pistoletu.

Pistolety, zaprojektowane na maksymalną wydajność i jakość przy zmniejszonym zmęczeniu operatora zawierają elementy wysokiej jakości gwarantujące długotrwałą niezawodność.

Wysokiej jakości pistolet lakierniczy  wyposażony w trzy regulacje: powietrza, farby i strumienia.Pistolet zaopatrzony jest w niezależny mechanizm uruchamiania powietrza i farby. Dzięki takiemu rozwiązaniu po lekkim naciśnięciu spustu z dyszy wydostaje się sprężone powietrze, a następnie po zwiększeniu nacisku na spust farba. Ma to duży wpływ na na jakość malowania.

Pistolet posiada regulacje ciśnienia powietrza, ilości lakieru oraz kształtu strumienia farby - lakieru.

Średnica dyszy 0,8 mm (iglica mosiężna)

 Korpus wykonany z aluminium.

Zbiornik o pojemności 100 ml

Gwint 1/4 cala mocowanie szybkozłączka

Zalecane ciśnienie pracy od 2 do 3.5 barów

Zużycie powietrza 45-113 l/min

Skład zestawu:

  1. Pistolet HVLP 0,8 mm
  2. Kubek na lakier o pojemności 100 ml
  3. Szczotka 
  4. Oryginalne opakowanie producenta
  5. Instrukcja obsługi PL