Spawarka zgrzewarka do plastiku zderzaków 230V

89,00 zł Brutto
MAGNUS
Indeks: MGS0018
14 kg
Dostępny od ręki

Spawarka do łączenia tworzyw sztucznych 230V

Moc pistoletu 50W

Prąd wejściowy 0-15 A
Zestaw może pomóc w łatwym spawaniu uszkodzonych i pękniętych produktów z tworzyw sztucznych oraz przedłużeniu ich żywotności Mocne spawanie: Zestaw nadaje się do wzmacniania i naprawy plastikowych części samochodów i motocykli, takich jak zderzaki, deski rozdzielcze, błotniki itp. Nadaje się również do naprawy różnych produktów z tworzyw sztucznych w życiu codziennym Bezpieczna i niezawodna: spawarka posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem, szybkie nagrzewanie i stabilną pracę.
Zszywki ze stali nierdzewnej nie rdzewieją, a po naprawie części będą mocne i nie będą łatwo pękać.
Zestaw naprawczy zawiera 200 zszywek 4 różne zszywki spawalnicze (płaskie, faliste, narożnik wewnętrzny i narożnik zewnętrzny), szczypce boczne do cięcia zszywek, nóż z wymiennym ostrzem oraz walizkę transportową.
Ten produkt posiada funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem, przestanie działać po przegrzaniu i będzie kontynuował pracę po
schłodzeniu.

FUNKCJA PISTOLETU DO SPAWANIA TWORZYW SZTUCZNYCH

Funkcja 1: Spawanie tworzyw sztucznych (bez zszywek), spawanie wypełniające, naprawa otworów i eliminacja szczelin.

Funkcja 2: Osadzenie zszywek. Za pomocą różnych zszywek naprawczych może naprawiać pęknięcia poziome, pionowe, długie i krótkie.

Funkcja 3: Wygładzanie na gorąco. Ogrzewanie z tworzywa sztucznego jest wygładzane, spawane, podwajane i pięknie dodawane.

Funkcja 4: Cięcie termiczne. Może być stosowana do cięcia na gorąco plastikowej liny, cięcia płaskiego i automatycznego uszczelniania.

Funkcja 5: Zgrzewanie cyny ciepło/chłodzenie jest szybsze, wydajniejsze i bardziej energooszczędne niż zwykłe spawarki.